ZAVRŠENI RADOVI NA KANALIZACIJSKOJ MREŽI NASELJA MONTIŽANA I STANCIJA BEČIĆ
Gradonačelnik Poreča Loris Peršurić, obišao je zajedno s direktorom Odvodnje Poreč Milanom Lakovićem i pročelnicom Upravnog odjela za komunalni sustav Jasminom Vinkrelić-Petrović, završene radove na izgradnji nove kanalizacijske mreže za naselje Montižana. U sklopu zahvata izgrađeno je 2.042 metara novih cjevovoda i crpna stanica Montižana, te je po završetku radova izvršeno i asfaltiranje prometnica. Zahvaljujući ovoj investiciji oko 150 stanovnika uskoro će se moći priključiti na sustav javne odvodnje.

